Matchmakingové fórum na okraj Craft Beer China Conference & Exhibition

Matchmakingové fórum Brewing Like Czechs Do proběhne dne 13. května 2021 od 13:30 do 16:30 při Craft Beer China Conference &Exhibition 2021 (CBCE) v Šanghaji.

Datum konání
13.05.2021
Typ akce
Veletrh, Výstava
Země určení
vlajka České republiky Česká republika
ikona Moravskoslezského kraje Moravskoslezský kraj
vlajka Slovenska Slovensko
vlajka Rakouska Rakousko
vlajka Polska Polsko
vlajka Ukrajiny Ukrajina
vlajka Běloruska Bělorusko
vlajka Slovinska Slovinsko
ikona Hlavního města Prahy Hlavní město Praha
vlajka Estonska Estonsko
vlajka Bulharska Bulharsko
vlajka Rumunska Rumunsko
Místo konání
Hall 2, Shanghai World Expo Exhibition & Convention Center, No.1099 Guozhan Road, Shanghai
Další akce v kategoriích
Popisek k mapě

Generální konzulát České republiky v Šanghaji bude dne 13. 5. 2021 organizovat matchmakingové fórum „Brewing Like Czechs Do“ Během fóra bude prezentována Česká republika jako země piva a představena výroba českého piva od vstupních materiálů, přes technologie až po finální produkt. Akce se uskuteční v rámci projektu ekonomické diplomacie financovaného Ministerstvem zemědělství.

Každá s českých firem bude mít prostor k prezentaci svých produktů a služeb. K dispozici bude stanoviště se stolem a židlemi pro B2B jednání a vystavení produktů, informačních materiálů apod.

Dále bude zdarma poskytnuta propagace firem a akce „Brewing Like Czechs Do“ organizátorem CBCE a GK Šanghaj, matchmaking s potenciálními partnery a jejich pozvání na fórum.

V Číně bohužel stále trvají omezení pro vstup cizinců do země a nepředpokládá se, že by v první polovině roku došlo k jejich zmírnění. České firmy se tedy mohou akce zúčastnit také prostřednictvím čínského partnera, který je na akci bude zastupovat a prezentovat jejich produkty. GK Šanghaj současně firmám nabízí katalogovou účast – zahrnutí informací o firmě a jejich produktech v katalogu, který bude pro akci připraven a distribuován všem návštěvníkům.

Zájemci o účast na akci mohou kontaktovat Lukáše Svatka, ekonomického diplomata GK Šanghaj, na emailové adrese lukas_svatek@mzv.cz.

Kontaktní informace

Pořadatel / Gestor
Lukáš Svatek - ekonomický diplomat GK Šanghaj / lukas_svatek@mzv.cz