Matchmakingové fórum na okraj Craft Beer China Conference & Exhibition

Matchmakingové fórum Brewing Like Czechs Do proběhne dne 13. května 2021 od 13:30 do 16:30 při Craft Beer China Conference &Exhibition 2021 (CBCE) v Šanghaji.

Datum konání
13.05.2021
Typ akce
Veletrh, Výstava
Země určení
Čína vlajka Afghánistánu
Místo konání
Hall 2, Shanghai World Expo Exhibition & Convention Center, No.1099 Guozhan Road, Shanghai vlajka Afghánistánu
Další akce v kategoriích

Generální konzulát České republiky v Šanghaji bude dne 13. 5. 2021 organizovat matchmakingové fórum „Brewing Like Czechs Do“ Během fóra bude prezentována Česká republika jako země piva a představena výroba českého piva od vstupních materiálů, přes technologie až po finální produkt. Akce se uskuteční v rámci projektu ekonomické diplomacie financovaného Ministerstvem zemědělství.

Každá s českých firem bude mít prostor k prezentaci svých produktů a služeb. K dispozici bude stanoviště se stolem a židlemi pro B2B jednání a vystavení produktů, informačních materiálů apod.

Dále bude zdarma poskytnuta propagace firem a akce „Brewing Like Czechs Do“ organizátorem CBCE a GK Šanghaj, matchmaking s potenciálními partnery a jejich pozvání na fórum.

V Číně bohužel stále trvají omezení pro vstup cizinců do země a nepředpokládá se, že by v první polovině roku došlo k jejich zmírnění. České firmy se tedy mohou akce zúčastnit také prostřednictvím čínského partnera, který je na akci bude zastupovat a prezentovat jejich produkty. GK Šanghaj současně firmám nabízí katalogovou účast – zahrnutí informací o firmě a jejich produktech v katalogu, který bude pro akci připraven a distribuován všem návštěvníkům.

Zájemci o účast na akci mohou kontaktovat Lukáše Svatka, ekonomického diplomata GK Šanghaj, na emailové adrese lukas_svatek@mzv.cz.

Kontaktní informace

Pořadatel / Gestor
Lukáš Svatek - ekonomický diplomat GK Šanghaj / lukas_svatek@mzv.cz